Çekici Yol Yardım

"Çekici Yol Yardım


Hayatın tüm yolarında Yol yardım ara olarak Hangi ilin, ilçesinde, mahallesinde, kara yolunda, otoyol veya otobanında olursanız olun acil çekici yol yardımı Anında yanınızda.

Çekici Yol yardım Hizmetimiz ile Tüm Türkiye’nin "Oto çekicisiyiz!

Dünden bugüne kadar önemini koruyarak Türkiye’nin hemen her yerine karayolu ulaşımı açılmıştır.

Otoban, Çevreyolu ve Karayollarının bir gün bile araçsız kalmadığı ve ulaşımın sürekli aktığı bu yollarda aracınızın arızalanması ya da kaza yapmanız durumunda tüm Türkiye’de imdadınıza yetişmek için Yol yardım olarak yol yardım ara firmamızı kurduk.

81 ilin 956 ilçesinin neresinde olursanız olun acil durumlarınızın kurtarıcısı olan Hizmetimizi sizlere sunuyoruz!


Nerden Nereye Çekici yol yardım Hizmeti?


Aracınız ile seyahat ederken Edirne’den Karsa, Otobandan Otoyola, İzmir’den çevreyoluna.

Türkiye’nin batısından doğusuna uzanan yollarından olan E 5, D 100 ya da Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bartın, Kastamonu, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Ardahan, Van illerinden geçen devlet yolu E 5 veya D 100 üzerinde yolda mı kaldınız ?

"7 / 24 Hemen arayın: "0 546 246 67 89 Hiçbir zaman kaza geliyorum demez ama firmamız bünyesine kayıtlı Çekicilerimiz veya kurtarıcılarımızdan birini acil durumlarınızda, Acil yardım talebi sayesinde aradığınız zaman olay yerine en yakın cekiçimiz hemen gelir

Konumunuza en yakın kurtarmalardan biri yardıma gelerek, hızlı bir şekilde aracınızı en yakın servis, onarım ya da istediğiniz bir konuma çeker.

Talepleriniz doğrultusunda dinamik ve hızlı ekibimizin size her yerde ulaştığı gibi, sizde ekibimize kolayca ulaşabilirsiniz. 

Sonuç olarak kolay kullanım özelliğine sahip olan, şu an içinde bulunduğunuz bir web sitesi ve mobil uygulama hizmeti ile taleplerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

"Acil Yol yardım, 7/24 Yol Yardım, en yakın kurtarma en uygun Yol yardım ara Ulaşabileceğinizi Biliyor Muydunuz?


Siz İsteyin Biz Yapalım?


Türkiye’nin her ilinden, ilçesinden, mahallesinden 7/24 yol yardım hizmeti alabileceğiniz kurtarma firmamızı, arayarak hizmet alabilirsiniz!

Oto Transfer konusunda profesyonel ekibimizden dilediğiniz an destek alarak, kurtarma platformumuz üzerinden gece gündüz fark etmeden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden hızlı bir kurtarma numaralarımıza erişmek istiyorsanız sitemizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de Şehir İçi, Şehir Dışı Çoklu, Tekli, Sıfır Araç Taşımacılığı Türkiye sınırları içerisinde şehir içi veya şehir dışı, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, talepleriniz için oluşturduğumuz hizmet noktalarımız ile asla işlemlerinizin yarı yolda kalmasına istemeyiz!

İlden ile, ilçeden ilçeye taşıma, çekme işinde müşterilerimizin sayenizde bir numarayız!

Ticari veya hususi aracınızı ya da birden fazla araçlarınızı başka bir konuma yollamak yada getirtmek istediğinizde.

İlk iş olarak o bölgeye hizmet veren çekicilerimiz, kurtarıcılarımız veya oto transfer iş ortaklarımızı araştırmak için sistemimiz hizmetinizdedir. !!!


Firmamızın sunduğu hizmetlerimiz ile tanışın!!!


Kurtarıcılarımızla ile birebir görüşerek komisyon veya yüksek fiyat vermeden direk fiyat alarak işlerinizi uygun hale getirebilirsiniz.

oto lastik, oto transfer, öncü firmasıyız!

Aracınız ile ilgili acil durumlarınızda yanınızda biz varız artık!

Tüm Türkiye de hizmet veren en kaliteli, en uygun, garantili, en ekonomik fiyatlı dev bir yol yardım ara AİLESİNE hoş geldiniz!


" Bizi sosyal medyadan takip ediniz