Firmalar İçin Avantajlar

Firmalar İçin Avantajlar

Oto çekici, oto kurtarıcı, oto lastik veya yol yardım hizmeti veriyorsanız bizimle çalışmanız için 5 neden: 

  1. Türkiye geneli oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım ve oto lastik hizmeti veriyoruz. Bu nedenle ihtiyaç sahipleri gittikleri yerlerde farklı farklı firmalar bulmak yerine tek bir firmayla irtibat kurmaktadır. Bu oto çekici ye ihtiyaç duyanlar için güvenilirlik açısından önemlidir.
  2. Oto çekici, yol yardım ve oto lastik hizmeti veren bayilerimizden herhangi bir komisyon almıyoruz. Sadece aylık üyelik bedeliyle sınırsız tüketiciye ulaşmanızı sağlıyoruz. 
  3. 7/24 hizmet veriyoruz. Bu, tüketiciler için önemli bir kriterdir. Çünkü oto çekici veya yol yardıma ne zaman ihtiyaç duyulacağı bilinemez. Gece veya gündüz farketmeksizin ihtiyaç duyulduğu an yolda kalanların hizmetinde olduğumuz için bizi tercih ediyorlar.
  4. Oto çekici ve yol yardım hizmeti veren firmalarımıza özel reklam ve onlara özel sayfa oluşturuyoruz. Ve bu sayfa sayesinde aslında size ait bir web sayfanız olmuş oluyor.
  5. Oto çekici ve yol yardım gibi kelimeleri arama motorlarına yazdığınızda ilk sıralarda yer alıyoruz. Oto çekici veya yol yardıma ihtiyaç duyan insanlar ilk olarak google vb. arama motorlarında arama yaparlar ve ilk karşılarına çıkan firmayla irtibat kurarlar. Bu konuda avantajımız çok büyük.