oto elektrik

oto elektrik


"Oto Elektrikçi mi arıyorsunuz yol yardım ara hizmetinizde.

"İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Denizli, Bodrum, Muğla, Antalya, bolu"  oto elektrikçi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

İstanbul ve tüm ilçelerinde oto elektrik ve oto elektrikçi, elektrik arızası yaşadığınızda oto elektrik için bize 24 saat arayıp ulaşabilirsiniz

Oto elektrikçi mobil servisimizde tüm branşlarda orijinal parça ve cihazlarımız mevcuttur. 

Araçlarınıza arıza tespit bağlantılarına bağlanarak bilgisayarlarla aracınızın kendi orijinal bilgilerine ulaşıp bakımı ve kontrolleri gerçekleştirmekte ve doğru arıza tespitini sağlayan cihazlar ile gereksiz müdahalede bulunmadan sonuç almaktır. 

Hizmetlerimiz ise : 

oto elektrik kablo hattı tamiri, Akü şarj ve satışı, Araç takviyesi, Marş dinamosu ve Şarj dinamosu tamir işleri hizmetlerimizdir. 

"Araç elektrik, Otomobil elektrikçisi, Acil 7/24 oto elektrik, En uygun oto elektrikçi, "En yakın oto elektrik  Yol Yardım ara arayarak hizmet ala bilirsiniz.


Oto elektrik sistemi araçlarımızın çalışmasını ve hareket etmesini sağlayan, 12 voltluk enerjiyi Aküden motora ilk hareketlenmeyi sağlayan marş motorunu çalıştıran ana tesisat parçalarıdır. 

Aracınızda her hangi bir arıza veya kaçak olması durumunda aracınızın kullanılması son derece tehlikeli bir hale gelebilir.

Oto elektrikçi bu konularda gerekli sorun ve elektrik kaçakları tespit ve arızayı gidermek amacıyla hizmet alabilirsiniz. 

Farlarınızın yanmasını, Araç klima çalışmasını veya aracın hareket etmesi elektrik ile mümkün olmaktadır. 

Akü aracımızın temel parçası olarak yer almaktadır.

Araçlarımızda elektrik tesisatına bağlı olarak ilk akla gelen akü arızası veya sorunlar arasında sigorta ile ilgili durumlar yer almaktadır. 

"İstanbul Avrupa yakası" "Oto elektrikçi her türlü arıza, sorunlarına karşı "7/24 oto elektrikçi olarak kesintisiz hizmet vermektedir.

Oto elektrikçi olarak her türlü elektrik aksamındaki arızlara bağlı olarak gelişen arızaları tespit etmekle ve gidermek ile sınıflanmaktadır. 

Elektrik uzmanlaşarak, profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.  

Genel itibari ile araçlarda elektrik aksamına bağlı olarak gelişen sorunlar şu şekilde sıralanabilir.

Yolda aracınızla yolda kalmamak veya olumsuz bir durum yaşamak için, bütün genel bakımlarını eksiksiz olarak yaptırmak lazımdır. 

"İstanbul Oto Elektrikçi için yolyardimara.com veya müşteri hizmetlerimizden iletişime geçerek aracınızın hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiyenin her yerinde Yol yardım hizmetlerimizle yanınızdayız.