Oto Kurtarıcı Hizmetleri

OTO KURTARICI 7/24 SİZİN İÇİN ÇALIŞIYOR!

Oto kurtarıcı, oto çekici, oto lastik ve yol yardım ihtiyacınız olduğunda ilk akla gelen firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz. Oto kurtarıcı ihtiyacınız olduğunda saat ve bölge ayırmaksızın hizmet alabilirsiniz. Türkiye'nin 81 ilinde ve 957 ilçesinde Yolyardimara.com sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca hafta sonu hafta içi demeden 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

OTO KURTARICI NEREDE?

Yolyardimara.com Antalya'da kurulmuş 3 yıllık geçmişe sahip kurumsal bir firmadır. Peki oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetlerimizi nasıl veriyoruz? 

Yolyardimara.com Türkiye'nin tüm illeri ve ilçelerinden oto kurtarıcı ve oto çekici hizmeti veren firmalarla anlaşır ve sizlere tek bir kanaldan hizmet sağlamaktadır. Şuan için 957 ilçede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ancak bu sayı her geçen gün katlanarak çoğalıyor. Amacımız Türkiye'nin her noktasında Yolyardimara.com ekiplerimizi konuşlandırmak ve sizlere kesintisiz kaliteli bir hizmet vermektir.

OTO KURARICI NASIL ÇALIŞIR?

Oto kurtarıcı ve oto çekici ihtiyacınız olduğunda bizi ararsınız. Ve ardından konumunuzu ve arızanızı öğreniriz. Ardından size en uygun ve en yakın ekibimizi bulunduğunuz konuma yollarız.