Oto Kurtarma Ankarada

Oto Kurtarma Ankarada

"Ankara Oto Kurtarma Nedir?

Yolda yardıma muhtaç araçların bir yerden bir başka yere "yol yardım, "oto çekici, "oto kurtarıcı araç kurtarıcıları tarafından taşıma işlemidir.

Araçta her hangi bir arıza veya trafik kazası nedeniyle yolda kalması durumunda, ilk olarak arıza, kaza yapan araç sürücüsü ve araç içerisindeki diğer yolcuların güvenliğini sağlayarak.

Başka bir kazayı önlemek ve akan trafikte diğer sürücülerin dikkat etmesini sağlamak amacıyla yol üzerinde uyarı levhalar koyarak ve aracın dörtlü ikaz lambalarını çalışır şekilde yanık bırakmalıdır.

Kaza sonucu kendinizde ve araç içindeki yolcularda herhangi bir yaralanma olup olmadığını kontrol edip 112 sağlık ekipleri ve kolluk kuvvetlerine haber vermeyi unutmayınız.

Gerekli fiziki emniyeti ve önlemi alınmasından sonra yol yardım, oto kurtarıcı, oto çekici, ihtiyacı olan kişi yolyardimara.com iletişime geçerek ekip arkadaşlarımızdan yardım istenmelidir.

Yardım talebinde alan ekip arkadaşlarımız, en kısa sürede ( yol ve uzaklık durumuna göre ) en hızlı ( 30 ) dakika en yavaş ( 1 ) saat içerisinde olay yerine gelerek gerekli işlemleri kurallarına uygun olarak gerçekleştirir.

yolyardimara.com Hangi Tür Araçlara Hizmet Veriyor?


Çekici Kurtarıcı ekiplerimiz her tip araçlara hizmet vermektedirler.

Sedan ya da hatchback her türlü binek araçlar, minibüsler, kamyonetler, kamyonlar, iş makineleri ve hatta motosikletler dâhil tüm marka model araçlar için çekici kurtarıcı ve yol yardım ekiplerimiz hizmet vermektedirler.

Unutmayın!

Ankara sınırları içerisinde nerede olursanız olun, oto kurtarıcı, oto çekici, oto lastik, yol yardım hizmetleri almak için 7 gün 24 saat yolyardimara.com ve" 0546 246 67 89 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.