Oto Çekici

Oto Çekici  Türkiye’nin her yerinde oto çekici veya yol yardım hizmeti sunan firmamız her yerde artık yolda kalmaya son yolda kaldığın her an hemen Acil Yol Yardım Ara, Acil çağrı Yol yardımı, acil yol yardımı, acil yolda yardım, yol yardım, yol yardım ara, yol yardım hizmeti, yoldaki yardımcı. 

 Teknoloji hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Kendini her alanda gösteren teknoloji araç içlerinde ve tasarımlarında da kendini göstermektedir. Ancak teknoloji her zaman kurtarıcı bir işlem olmamaktadır.

Zaman içerisinde arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Bu arızalanmalar araçların yolda kalmasına neden olabilir. Bu tarz durumlarda çekici çağrılması ve araçların oto servise gönderilmesi gerekmektedir. Yol yardım araçlar için etkili bir çalışma sistemi üzerinden sağlanmaktadır.

Çekici işlemlerinde sürecin nasıl işlediğini bilmeniz ve hangi durumlarda yol yardımı aramanız gerektiğini bilmeniz önemli bir konudur.

Yol yardim ara olarak hazırladığımız bu yazımızda yol yardım nedir, süreç nasıl işler gibi birçok konuda sizlere bilgilendirme yapıyoruz. Yol yardim ara olarak her konuda sizler için çalışmaktayız

 

Oto Çekici

 

Oto Çekici hizmetleri için sizler de hemen firmamıza 7 gün 24 saat ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

d975668e79 Oto Çekici

 

Özellikle şehirler arası yollarda zaman zaman Oto Çekici ihtiyaçları karşımıza çıkabilmektedir. Bunun bir çok nedeni bulunmaktadır. Bunların başında kuşku yok ki araç kazaları gelmektedir. Ancak zaman zaman araçlar arıza yapması durumunda da ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken hemen 7/24 müşteri hizmetleri servisine ulaşabilirsiniz.

 

Oto Çekici Nasıl Çalışır?

 

Oto Çekici hizmetleri için öncelikli olarak yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Müşteri hizmetleri servisimiz 7/24 çalışma yapmaktadır.

Bizleri aradığınızda öncelikli olarak ekiplerimiz hızlı ve kolay şekilde sizlere yönlendirilir. Bundan sonra hemen arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. Böylece herhangi bir konuda sıkıntı olmadan yol yardım hizmetine ulaşmış olursunuz.

Oto Çekici Fiyatları Ne Kadardır?

 

Oto Çekici hizmetleri için öncelikli olarak bizi arayarak bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Yol Yardım Ara Oto Çekici Hizmeti Süreci
Araç arızalanmaları ve dikkatsiz kullanıma bağlı kazalar çok fazla yaşanmaktadır. Bu kazaların yaşanması durumunda araç hareket edemez duruma gelebilir ya da kaza nedeniyle aracın oto servise götürülmesi gerekebilir. Bu noktada yol yardım hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir.

Acil 7/24 oto çekici Telefon numarası : 0 546 246 67 89

 

Oto Çekici ve yol yardım hizmetleri sunulmaktadır. Olayın yaşandığı an aramanız ya da mesaj yoluyla talepte bulunmanız halinde sizlere en kısa sürede yardım edeceklerdir. Belirli şirketler tarafından sağlansa da yol yardım işlemi kara yolu olarak tanımlanan noktalarda hizmet vermektedir. Hizmetten yararlanmak istemeniz halinde gerekli süreç hızlı bir şekilde başlamaktadır. İhtiyacınız olabileceği ve irtibatta kalmanız gerektiği için çekici numarası tarafınıza verilmektedir.

Taşıma hizmetleri

 

Taşıma hizmetleri çoğunlukla ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ancak daha önce de bahsettiğimiz gibi bu sigortanız kapsamında sağlanmadıysa ücretli olarak da sunulabilir. Aracınızın kasko ve sigortası bu noktada önemlidir.

Oto servis hizmeti de aynı şekilde araç sigorta durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Aracınız için yapılan işlem sigorta karşılamasını geçiyorsa belirli bir miktara kadar karşılayabilir. Sigorta, kasko kapsamı dışında yol yardım hizmeti kapsamını bilmeniz önemlidir. Renault yol yardım gibi marka özelindeki yol yardımlar bazı durumlarda direkt olarak sizleri yetkili servislere götürebilmektedirler. Bu nedenle araçlarınız için yapılan sigortalama durumu oldukça önemlidir.

 

Yol Yardım Hizmeti Teminatı

 

Aracınızla yol üzerinde zor durumda kaldığınızda yol yardım hizmetleri devreye girecektir. Aracınız için gerekli tüm işlemleri en iyi ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktadırlar. Ancak 7/24 yol yardım hizmetlerine bakıldığında belirli bir kapsam alanı bulunmaktadır. Bunlar belirli bir teminat doğrultusunda sunulmaktadır. Teminatlar geneldir ve her durum için geçerlidir. Aracınızın yalnızca yolda kalması yol yardım için bir teminat durumu değildir. Yol yardım hizmetlerinin genel olarak verdiği teminatlar;

Aracın kaza yapması durumunda ya da bozulması durumunda çekici hizmeti sunarak, bulunduğu yerden aracın çekilmesi
Aracın yakıt bitimiyle yolda kalması halinde yakıt temini
Araç lastiğinin patlaması halinde lastik değişim hizmetleri
Aracın anahtarının bozulması, unutulması ya da kaybolması gibi durumlarda araç için çilingir hizmetinin devreye sokulması

Tüm bu hizmetler daha önce de belirttiğimiz gibi sigorta ve poliçe kapsamında devreye girmektedir. Poliçe kapsamında her sigorta şirketi kendi sistemini oluşturmaktadır. Yol yardım işlemleri ve çekici hizmeti için ek hizmetler sunulmaktadır. Poliçe kapsamında sizlere sunulacak olan diğer hizmetler;

İkame araç teminin tarafınıza sağlanması

 

Aracın yolda kalması durumlarında kişiler için seyahat tamamlama, otel temin edilmesi ve tıbbi yardım gibi hizmetler
Seyahat tamamlanması süreci için sürücü temin edilmesi
Araç için ihtiyaç durumunda olan yedek parça temini

Bu teminatlar sigorta ve poliçe kapsamında üst düzey paketler içerisinde sunulmaktadır. Aracın durumu ve yapısına göre değişiklik gösterebilmekle birlikte sigorta şirketinin de idaresinde olan bir süreçtir. Yol yardim ara olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetler de araçlarınız için tüm hizmetleri almanız ve detaylı bir şekilde bilmeniz önemlidir. Yol yardım araçlar için oldukça önemlidir. Eğer sizlere daha fazla hizmet sağlanmasını istiyorsanız, Yol yardim ara olarak sizlere daha üst düzey bir poliçe hazırlatmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu durumda yalnızca araç bakımı değil, sizlerin de bu süreci daha iyi yönetmenizi sağlamaktadır. 7/24 yol bakım hizmeti her zaman sunulmakta olsa da bazı durumlarda yol yardım hizmeti devreye girmemektedir.

 

Yol Yardım Hizmeti Neden Devreye Girmez?

 

Yol yardım kara yolu üzerinde oluşan tüm sorunlar için sizlere yardım etmektedir. Ancak araç sorunları dışında bazı durumlarda yol yardım hizmeti almanız ya da çekici hizmeti almanız mümkün değildir. Bu durumlar genelde kişilerin oluşturduğu aksi durumlardan kaynaklanmaktadır. Yol yardım hizmeti alamayacağınız durumlar;

Araç sahibinin istenmeyen bir madde kullanımı yapması ya da ilaç kullanımı yapması halinde yol yardım talebinde bulunması
Sigortalı araç sahibinin araç ile araba yarışlarına katılması
Sürekli kaza yapan ve aracın hep aynı şekilde arızalanması durumunda
Araç sahibinin/Sigortalının üçüncü kişiler ile kavga etmesi ya da bir olaya karışarak kendini yaralaması
Ülke içerisinde meydana gelebilecek doğal afet, terör, iş savaş, grev ve ayaklanma gibi durumlarda
Bu durumlar sigorta kapsamında olmamaktadır. Tamamen üçüncü bir kişi tarafından ya da sürücünün yapmış olduğu farklı bir durumdan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle araçlarınız için en doğru kullanımı sağlamanız ve yolda kalmanız halinde sizlere çekici hizmeti sunulmaktadır.

Yıl İçinde Kaç Kez Yol Yardım Hizmeti Alınabilir?

 

Yol yardım hizmetleri sigortalandırma kapsamında kısıtlandırılmaktadır. Bu sigorta türünüz ve sigorta şirketinizle alakalıdır. Aracınızın bağlı olduğu sigorta türüne göre yıl içerisinde belirli sayıda yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri bu noktada ücretsiz olarak karşılanacaktır. Ancak yıl içerisinde sigorta tarafından belirlenen kısıtlı sayıyı geçmeniz halinde yol yardım hizmetleri için belirli bir ücretlendirme tarafınızdan alınmaktadır.

Yol yardim ara bünyesinde yer alan oto servislerden birine denk gelmeniz halinde sizler için tüm profesyonel hizmetler sunulacaktır. Oto kurtarma kapsamında aracınız için gerekli işlemlerin yapılması ve profesyonel tüm işçilik için konumunuza en yakın oto servislerimize bakmanızı tavsiye etmekteyiz.

 

Çekici Hizmeti

Araçlar yolda kalması durumunda oto servislere götürülmek için çekici hizmeti almak durumundadırlar. Her sigorta ve yol yardım paketi içerisinde çekici hizmeti devreye girmektedir.

Aracınızın ihtiyacı olduğu her durumda oto kurtarma sisteminde çekici sizler için tahsis edilecek ve aracınız ek yakın oto servise götürülecektir. Çekici numarası bu noktada tarafınıza da gerekli ulaşımları sağlamanız için verilmektedir.

Bazı durumlarda çekici hizmetleri de sınırlandırılmış olabilir. Bu nedenle Yol yardim ara olarak sizlere aracınız için en doğru hizmeti almak konusunda sigorta sisteminizi okumanızı tavsiye etmekteyiz.

Çekici teminatına bakıldığında araç bulunduğu noktadan alınır ve en yakın oto servise teslim edilir. Çekici hizmeti bu sınırlamalardan sorumludur. Araç hareket edemez durumunda olması halinde çekici hizmeti alınabilmektedir.

Aracın maliyeti, hasar kaydı gibi durumlar çekici hizmeti içerisinde yer almaz. Genel olarak anlaşmalı servis hizmetleri sunulmaktadır. Bu nedenle aracınız için belirli bir oto servis hizmeti almak her zaman mümkün değildir.

 

Çekici Fiyatları

 

Araç arızası durumlarında araç hareket edemez hale gelir. Bu durum, yolda kalmak olarak da bilindiği için aracınızın hareket etmesi ve arıza giderilmesi için çekici hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir.

Çekici fiyatları bu noktada sektör bazında sizlere değişik şekilde sunulabilir. Araç arızalanmasında çekici hizmetinden yararlanmak istediğinizde sigortanız devreye girer. Bu durumda aracınız için sınırı aşmamış durumda iseniz, çekici fiyatları dâhilinde herhangi bir ücretlendirme talep edilemez.

Tüm ücretler sigorta tarafından karşılanır. Eğer sınırı aşmış durumda iseniz ya da sigorta bulunmuyorsa aracınız çekici fiyatları için ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu durumda genel olarak çekici fiyatları 200TL-400 TL arasında mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Yol yardım ara olarak sizlere birçok konuda hizmet vermekteyiz

 

Araçlarınız için çekici hizmeti ve genel yol yardım hizmetleri her zaman sigorta kapsamına girmektedir. Bir aracın sigortasının olmaması trafik üzerinde direkt olarak tehlike anlamına gelmektedir. Bu nedenle kasko ve sigorta gibi tüm işlemlerinizi yaptırmanız gerekmektedir.

Hem sizler için hem de araç güvenliğiniz için bu durum önemlidir. Sigortasız olarak yola çıkmanız, aracı kullandığınız her an sizler ve çevreniz için olumsuzluk anlamına gelir. Yolda kalma gibi durumlarda aracınız için tüm ücretlendirmeler tarafınıza iletilir.

Yol yardım hizmetleri bu noktadan sonra sizler için ücretli olarak sunulur. Bu nedenle Yol yardim ara olarak sizlere kendi güvenliğiniz ve araç güvenliğiniz için trafikte sigortasız sürüş yapmamanızı önermekteyiz.

Bu şekilde yakalanmanız halinde de gerekli para cezaları ile karşı karşıya kalmanı mümkündür.

 

Oto Çekici Hizmetleri Nelerdir?

 

Oto Çekici hizmetlerinde öncelikli olarak yapılan hizmet yol yardım hizmetidir. Bunun yanı sıra oto çekici, araba çekici, acil yardım, yol yardım, en uygun, bulurum, 7/24,  Oto Çekici fiyatları, ucuz çekici, acil çekici, oto anahtar, otomobil çekici, oto lastik, araba lastik hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz. En revaçta olan hizmetler ise,

 

Oto Çekiciler

Acil Oto Çekici

Oto Anahtar

Acil Yol Yardım

Ucuz Çekici

7/24 Oto Lastik

 

Bizi sosyal medyadan takip ediniz