7/24 Lastikçi
/

7/24 Lastikçi Ne Demek?


Oto Lastik Tamir


7/24 lastikçi olarak Türkiye'nin her yerinde hizmetinizdeyiz. 

Başta İstanbul'un olmak üzere Türkşye'nin 81 il ve 957 ilçe olmak üzere oto lastik tamiri, oto lastik değişimiyeni ve ikinci el Lastik işlerinizde de uzman kadromuz ile sizlere konumunuz ne olursa olsun anında hizmetimizle sizlerin yanınızdayız.

En uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini sizlere sunmaktayız. 

7 / 24 lastikci olarak Yol Yardım hizmet ağımızda sizlerin yardımına tam donanımlı mobil lastikçi araçlarımızla sizlerin olası bir lastik arıza durumunda hızlı bir şekilde işlerinizi çözümünü sağlamaktayız. 


Acil oto lastik hizmeti 


Acil oto lastik hizmeti sayesinde, aracınız lastik tamirini veya onarıma, ekibimiz en kısa sürede konumunuza ulaşmaktadır.

Lastik yol yardım hizmetini sizlere sunan yol yardım ara firmamız 7 / 24 lastik yol yardım acil durumlarınızda yolda kalmaya son sloganımızla yol da kaldığınızda yardımcınız olmaya devam ediyoruz.Mobil lastikçilerimiz

 


Mobil lastikçilerimiz ile yolda kalmanız halinde bulunduğunuz konuma gelerek aracınızın lastik tamirini, değişimi yapmaktayız.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Edirne, Sakarya, Kocaeli, bolu, Corum, Çankırı, Muğla, Manisa illerinde ve diğer illerde profesyonel ekiplerimizle işiniz ehli, gezici servislerimizle en yakın, en uygun fiyatlarımızla Sizlerin, ailenizin,

Araçlarınızın 7/24 hizmetlerimizle yanınızdayız sizlerin.  


Oto lastik firmalarımıza bakabilirsiniz


Oto Lastik Yazımızı okuyabilirsiniz.