Whatsap 724 destek
  • : 05462466789
7/24 Lastikçi

7/24 Lastikçi

7/24 Lastikçi Ne Demek?


7/24 lastikçi olarak Türkiye'nin her yerinde hizmetinizdeyiz. 

Başta İstanbul'un olmak üzere 81 il ve ilçeler olmak üzere oto lastik tamiri, oto lastik değişimiyeni ve ikinci el Lastik işlerinizde de uzman kadromuz ile sizlere konumunuz ne olursa olsun anında hizmetimizle sizlerin yanınızdayız. En uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini sizlere sunmaktayız. 

7 / 24 lastikci olarak Yol Yardım hizmet ağımızda sizlerin yardımına tam donanımlı mobil lastikçi araçlarımızla sizlerin   olası bir lastik arıza durumunda hızlı bir şekilde işlerinizi çözümünü sağlamaktayız. 

Acil oto lastik hizmeti sayesinde, aracınız lastik tamirini veya onarıma, ekibimiz en kısa sürede konumunuza ulaşmaktadır.

Lastik yol yardım hizmetini sizlere sunan yol yardım ara firmamız 7 / 24 lastik yol yardım acil durumlarınızda yolda kalmaya son sloganımızla yol da kaldığınızda yardımcınız olmaya devam ediyoruz. 

Mobil lastikçilerimiz ile yolda kalmanız halinde bulunduğunuz konuma gelerek aracınızın lastik tamirini, değişimi yapmaktayız. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Edirne, Sakarya, Kocaeli, bolu, Corum, Çankırı, Muğla, Manisa illerinde ve diğer illerde profesyonel ekiplerimizle işiniz ehli, gezici servislerimizle en yakın, en uygun fiyatlarımızla Sizlerin, ailenizin, Araçlarınızın 7/24 hizmetlerimizle yanınızdayız sizlerin.  

Oto lastik sayfamıza bakabilirsiniz


beyaz eşya tamir servisi Antalya buzdolabı tamir servisi Antalya klima bakım servisi Antalya klima tamir servisi Kurumsal web sitesi beyaz eşya klima servisi Kiralik villa soğuk oda tamir> soğuk oda montajı> soğuk oda arıza> soğuk oda soğutma> sütlük şarküteri tamir>
oto kurtarma yol yardım oto lastik
oto çekici