Cekici
/

Cekici 


Cekici Son zamanlarda artan araba satışı ile insanlar herhangi bir yere ulaşım sağlamak amacı ile toplu taşıma araçlarının kullanımı azalmıştır. Böylelikle de trafikler oldukça yoğun hale gelmiştir. Özellikle de türkiye genellinde trafikte saatler geçirmemek mümkün değildir.  Özel araç nedeni ile artan trafikte araç arızalanmaları ve kazalar da artmamaktadır. Herhangi bir arıza ve kaza  durumunda aracın tekrardan çalıştırılması olanaksız olabilir. Böyle bir durumda   tamir yapılabilmesi için aracın öncelikle hareket ettirilmesi gerekir ve cekici hizmeti vermektedir.Cekici hizmeti 

Cekici hizmeti devreye girer. Eğer ki yolda kaldıysanız ya da kaza yapmış iseniz yol yardım ara  ile sizin bulunduğunuz yere en hızlı bir şekilde cekici ulaşım sağlayarak aracınızı cekicimiz ile alır ve istediğiniz yere kadar hizmet sağlar .  Yol yardım ara Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz yapılması gerekeni hızlı, güvenilir ve uygun fiyata yaparak hem vaktinizden hem de cebinizden almamaktadır. Cekicimize  böylelikle siz de biz de memnun kalırız. Trafikte ve  yolculuk yaparken aracınızın ne zaman arıza yapacağı da asla bilemezsiniz. Bu durumlarda araç arızası hemen giderilebilir düzeyde olup yola devam edilebilir hale getirilebilmektedir. Bazen de sorunlar hemen çözüm sağlanmaya bilir.  Bu sebeple den  7/24 cekici hizmeti sunarak her an her dakika önceliğimiz sizin yanınızda olamaktır. Hava şartları nedeni ile de arabanızın hareket ettiremiyor olabilirsiniz yada yolda kaza yapabilirsiniz . Bu  durumlarda arabanızı çamura saplanmış olabilirde. Herhangi bir kaza  sonucu veya  aracınız araza  yapabilir ya da bir kaza meydana gelmiş, arabanızı çektirmeniz gerekebilir. Hangi il ve ilçede neredeyseniz hemen bulunduğunuz konuma olabildiğince hızlı cekicimiz firma ekipleri  gelerek sorununuzu giderebilir. İletişim numaralarımızdan 546 246 6789  bizi arayabilirsiniz.  whatsapp üzerinden mesaj atarak bulunduğunuz konumunuzu ve sorununuzu bize ulaşabilirsiniz . Böylelikle Cekici firmamız  7/24 hizmet veren deneyimli ve güler yüzlü ekiplerimiz  en hızlı  bir şekilde bulunduğunuz yere gelerek size yardımcı olur.Türkiye  sınırları içerinde  şehir içi  veya  şehir dışı ;  çoklu araç taşıma ,  tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma  talepleriniz için oluşturduğumuz hizmet noktalarımız ile asla  araç nakliyat  işlemlerinizin yarı yolda kalmasına  yol yardım ara ailesi ve cekici firması sizleri mağdur etmemektedir. Cekici ekipleri Ticari veya hususi aracınızı ya da birden fazla araçlarınızı başka bir konuma istediğniz zaman veya saniye içerisinde hizmet sunmaktadır.  Cekicileri araştırmak için  Artık cok kolay dır. Cekici firmamızın daimî hizmeti ile tanışın ve bize güvenin . Platformumuz ve firmamız üzerinden talep oluşturarak, tüm Cekicilere teklif sunabilirsiniz. Taleplerinizin geri dönüşleri ise sadece 5 saniye  içerisinde gerçekleştirilir. web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden 7 /24 yol yardım ara ya ulaşabilirsiniz.


Cekici özellikleri 

Cekici,acil cekici  araç taşıma, ile gerçekleştirdiğiniz taşıma işlemlerinizde kafanıza takılan sorunlar olduğundan cekici firmamıza ulaşım sağlarsınız Değerli müşterimiz cekicimiz  Ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde gelerek, geniş tekli oto taşıma aracına, aracınızı zarar görmeden destek sağlamaktadır. İstediğim konuma arabamızı  götürmek için yola çıkarlar  ama acaba arabam  nerede mi diyorsunuz Bizi aramadan ekibizin takibini yapabilirsiniz.  Cekici  firma sahibimizin, kurucu ortaklarıyla beraber geliştirdiği Araç Takip veya mobil sayesinde Firmamız, bünyesi altında kayıtlı olan cekicinin aracına takip cihazımızı takıyoruz.  Cekicilerimizin garantilerini vergi levhası, taşıma sigortası, taşıma kaskosu ile denetleme şansınız olduğu gibi bir de siz değerli müşterilerimiz tarafından cekicimizi yanı aracınızın konumunu izleyebilme fırsatına sahipsiniz.  Türkiye’nin 81 ilinde, ilçesinde tecrübemizi ortaya koyduk. Tüm Türkiye de hizmet veren en kaliteli, garantili, ekonomik ve en uygun  fiyatlı dev bir cekici firması olan yol yardım ara  ailesine aramıza hoşgeldiniz!