Oto Cekici
/

Oto Cekici


Yol da araçınız Trafiğe çıktıgınızda kullanmak bazen olağan dışı durumlar ile kalmanıza neden olabiliyor. Araç arızalanabiliyor, herhangi bir nedenle kazalar meydana gelebiliyor ya da yol durumuna ve  göre aracın hareket etmesi mümkün olmayabiliyor. Bu durumda yol yardım ara firmamız böyle durumlar ile karşılaşmış olmamak için önceden önlemin alınması için yardımcı olamaktadır.  Eğer önlem almanıza rağmen ve aracınız full paket olduğuna rağmen bile araçlarınız yolda kaldıysa firmamız yol yardım aradan  oto cekici hizmeti alabilirsiniz. Araçların çekilmesi gerektiği zamanlarda sizlere en iyi şekilde destek veren firmamız yüksek kalitede ve donanımlı hizmet  destek sunmaktadır. Bulunduğunuz yere en yakın oto cekici hizmetini vermekteyiz .


Oto Cekici Hizmeti 


Araçlarınız yolda kaldıysa eğer firmamızı aramanız ve çağrı ve watsap üzerinden hizmetlerine kayıt bırakmanız yeterli olmaktadır. Gezici durumda olan ve size en yakın olan oto cekicilerimizi sizlere kısa sürede yönlendirime yapmaktayız . Aracınız nerede olursa olsun en kısa sürede yardımınıza gelen ekiplerimiz araçlarınızın hızlı şekilde çekilmesini sağlıyor ve böylece yolda ve magdur bırakmadan yardımcı olarak  sorunundan da sizleri kurtarıyoruz. Oto cekici  Araç kurtarma ve çekme işlemlerinde her zaman alanında uzman ve bilgili insanlarla çalışmaya özen göstermekteyiz. Arabalarınız bulunduğu konum çalışanlarımız için her detayı düşünmekteyiz.  Düştüğünüz durumun  içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmasına önem veriyoruz. Yol yardım ara bununla birlikte de oto cekici firmamız araçları olduğu yerden alıyoruz ve müşterilerimizin istediği yere kadar çekme işleminin hizmetini vermekteyiz.Oto Cekici Hizmeti Hangi Durumlarda Alınır?


Oto cekici firmamız hizmet  almak için arabanız  bir yerde kalması ve bir daha da çalışmaması gerekiyor.Böyle bir durumda oto cekici firmamız  kaldığınızda tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmeyi sağlamaktadır. Oto cekici bir arabanın  bulunduğu yerden başka bir yere çekilmesi işlemidir. Bunun için de Arabanın arıza yapması ve bulunduğu yerde oto tamirci olmaması, aracın kış  şartlarından dolayı yolda kalması ya da en kötü  kaza durumlarında oto cekici  yol yardım ara olarak hizmeti almanıza olanaklara sağlamaktadır.