Yol Yardim Hizmetimiz

YOL YARDIM

 

Yolyardımara olarak Siz müşterilerimize yolyardimara.com sitesinden bulunduğunuz il ve ilçe filtrelenmesiyle Yol Yardım Ara Hizmetini alabilirsiniz.
Aracınızla yola çıktığınızda olası risklerle karşılaşabileceğiniz ihtimalini göz ardı etmemeniz gerekir. Ülkemizde trafik kazası oranı ne yazık ki çok fazladır.

Bunun bilincinde olmalı ve önlemler alınmalıdır. Bunun dışında aracınızın uzun ya da kısa yolda arızalanması yakıtsız kalması gibi durumlarda oto kurtarma ve Yolda Yardım en kısa sürede aracınızla yolunuza devam etmeniz için en hızlı ve en kaliteli hizmeti almanızı sağlamaktadır.

oto-cekici Yol Yardım

Yol Yardım

 

Hizmetleri Yol Yardım için sizler de hemen firmamıza 7 gün 24 saat ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

 

Özellikle şehirler arası yollarda zaman zaman yol yardım ihtiyaçları karşımıza çıkabilmektedir. Bunun bir çok nedeni bulunmaktadır. Bunların başında kuşku yok ki araç kazaları gelmektedir. Ancak zaman zaman araçlar arıza yapması durumunda da ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken hemen 7/24 müşteri hizmetleri servisine ulaşabilirsiniz.

 

Yolyardımara Nasıl Çalışır?

 

yolyardımara hizmetleri için öncelikli olarak yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Müşteri hizmetleri servisimiz 7/24 çalışma yapmaktadır.

 

Bizleri aradığınızda öncelikli olarak ekiplerimiz hızlı ve kolay şekilde sizlere yönlendirilir. Bundan sonra hemen arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. Böylece herhangi bir konuda sıkıntı olmadan yol yardım hizmetine ulaşmış olursunuz.

Günümüzde araç kullanımı, aracın beraberinde taşıdığı tüm riskleri de göz önünde bulundurmayı gerektiriyor.

Yolda kaldın mı yol yardımı ara hemen geliriz size bir telefon kadar uzağız.

Artık tüm markalar bir yerel tamir bakım ve destek ağına sahip. Bu firmalar sizi içinde bulunduğunuz olumsuz durumdan kurtarmak için tüm altyapısını kurmuş olduğumuz yolyardımara hizmetinizdedir.
Hizmet sunmakta olan firmamız bünyesinde bulunan sekiz kategorilerden biri olan yol yardım hizmeti vermektedir Sivas ’da yolda kaldım diye üzülmeyin.

Yolyardimara.com web sitesinden Yol Yardım kategorisiyle size anında ulaşılarak sorunlarınızın gidermek için bulunduğunuz il içi profesyonel yol yardım ekibiyle sizleri yaşadığınız aksilikten en kısa zamanda kurtarmayı hedeflemekteyiz.

Uzun yolda seyahat edenler bilir en aceleniz olduğu anda ya da en zorlu yol koşullarına maruz kaldığınızda aracınızın arıza yapacağı tutar.
Bu gibi durumlara yönelik bir B planı oluşturmadıysanız, uzunca bir süre yolda mahsur kalabilirsiniz.

Yolyardımı işte tam da bu esnada devreye giriyor. Arıza ya da kaza gibi durumlar için aracınızı güvenceye alan yol yardımı hizmeti alabilirsiniz.

Yolyardımara Hizmet paketleri her şirket ve hizmet özelinde farklılaşır. Bu nedenle kapsamları da farklı olabilir.
Kaskonuzu satın alırken, bu detaylara iyice göz atmalı ve yeterli olmadığını düşündüğünüz noktalarla ilgili sigorta yetkilinizle görüşerek, poliçenizi ihtiyaçlarınız dahilinde yenilemelisiniz.

 

En Uygun Fiyatları
Size en kısa sürede yüksek performans ve kaliteli standartlarının üst sınırında hizmet sağlanmaktadır. yolyardımara hızlı ve çözüm odaklı hizmeti optimal fiyat seviyesinde gelişim sağlayarak hizmet sunmaktayız.

Yolda Yardımın fiyatları sabit bir şekilde ilerlemesi durumu söz konusu değildir.
Aracınızın potansiyeli ve yaşadığınız sorun ile doğru orantılı olarak değiştiğini belirtmekte fayda vardır.

 

Yolyardımı Neleri Kapsar?

 

Yolda yardımı hizmeti genellikle 7/24 sunulan ve telefon ya da mesaj aracılığıyla talep edebileceğiniz bir hizmet.
Yolda yardımları hangi şirket tarafından sağlanırsa sağlansın Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ve yasaların kara yolu olarak tanımladığı yollar ve otoban yoların dahilinde sunuluyor.

Yolda yardım yolda kaldık dememek için ya da kazaya karışan aracın yerinin tespit edilerek bulunduğu yerden alınması ve anlaşmalı en yakın servise götürülmesi sürecini kapsar.

Taşıma hizmeti çoğunlukla ücretsizdir ancak yetkili serviste gerçekleştirilecek işlemlerin ödeme kapsamı şirket ya da poliçelere göre değişkenlik gösterebilir.
Buna ek olarak aracın lastiklerinin zarar görmesi ya da değiştirilmesi gereken durumlarda yine yolyardımından yararlanılabilir.
Bu tip yardımlarda işçilik masrafı kasko tarafından karşılanır ancak sigortalı kişi malzemeyi sağlamak ya da malzemenin masrafını ödemek durumunda kalabilir.

Yakıtı biten ve yolda kalan araçlar için yolda yardımı yine devreye girer ve aracınızı en yakın benzinciye taşımanıza yardımcı olur.
Aracınızın çalınması ya da anahtarının kaybolması gibi durumlarda ise imdadınıza yine yolyardımı koşar.

Anahtarınız kaybolduğunda yedek anahtarınızı ücretsiz olarak alabilir ve yolculuğunuza devam edebilirsiniz.
Aracınız çalındığında da mutlaka sigorta şirketinizi bilgilendirmeniz gerekir. Eğer sağlıyorlarsa sigorta şirketinizin ikame araç hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

 

Yolyardım Araçları

Bu hizmet genellikle aracınızın bakımda ya da tamirde olduğu süreçlerde de sağlanır.
Lastik yolda yardımı aracınız ile yolculuk ederken olası lastik arızaları için size destek sağlanmasıdır.

Bir başka deyişle hizmet aldığınız kurum tarafından görevlendirilen bir yetkilinin olay yerine intikal ederek problemli lastiği aracınızdaki mevcut olan yedek lastikle değiştirmesidir.

Hizmeti aracınızda her hangi bir anda meydana gelen kaza arıza yakıt bitmesi, anahtar kaybolması vs gibi olumsuz durumların çağrınız üzerine profesyoneller tarafından en hızlı şekilde çözüme ulaştırılması ya da aracınızın yetkili servislere ulaştırılması ve duruma göre ikame araç temini olarak rent A car hizmetimiz tanımlanabilir.

 

Yolda Yardım Önemi Nedir?

Teknolojinin baş döndürücü ve önü alınamaz bir şekilde gelişmesi dolayısıyla kullandığımız araçların özelliklerinin maksimum düzeyde ve opsiyon el olarak artmasıyla birlikte araç sürücülerinin araçlarını herhangi bir aksaklık anında veya yolda kalmaları durumunda profesyonel yolda yardımı almadan tek başlarına kurtarma olasılıkları düşmüştür.

Bu gelişme yol yardımının önemini ve gerekliliğini fazlasıyla ortaya koymakta ve sürücüler tarafından olası araç aksaklıklarında yolda yardım hizmetine başvurmayı kaçınılmaz kılmaktadır.

Bizi 7/24 her an arayabileceğiniz müşteri hizmetleri numaramız tel: 0552 824 7107

 

Araç sahipleri araçlarına her türlü bakımı yaptırmış olmasına rağmen araçları bazı durumlarda beklenmedik hatalar verebilir. Yolda yardımı, sürücülerin karşılaştığı olumsuz durumlarda devreye giren yardım hizmetidir. Yolda yardım hizmetleri kasko sigortası yaptırarak sahip olunabileceği gibi zorunlu trafik sigortasına da ek teminat olarak eklenilmektedir.

Sürücüler genellikle uzun yola çıkmadan önce veya kış aylarında araçlarının bakımlarını yaptırırlar. Araçların bakımlarının yaptırılmadığı durumlarda yolda kalabilir hatta durum trafiği olumsuz etkilemeye kadar gidebilir.

Bu gibi durumlarda yol yardım hizmeti devreye girer. Yolda yardım hizmeti bulunduğunuz yere gelerek en kısa sürede aracınızın sorununu çözer ve yolculuğunuza devam etmenizi sağlar.

 

Yolda Yardım Hizmetleri Nelerdir?

 

Hizmetlerinde öncelikli olarak yapılan hizmet yol yardım hizmetidir. Bunun yanı sıra oto çekici, araba çekici, acil yardım, yolda yardım fiyatları, ucuz çekici, acil çekici, oto anahtar, otomobil çekici, oto lastik, araba lastik hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz. En revaçta olan hizmetler ise,

 

En Uygun Yolda Yardım, Oto Çekici, Oto Anahtar, Acil Yol Yardımı, Ucuz Çekici, Oto Lastik

 

Bizi sosyal medyadan takip ediniz

Neden Yol Yardım hizmetlerinde bizi tercih etmelisiniz?

Forma-1-copy-7 Yol Yardım

Bölgeler

Sizler için Yol Yardim Ara türkiyenin her yerinde hizmet veriyor
Forma-1-copy-3 Yol Yardım

Kategori

Sizler için Yol Yardim Ara türkiyenin her yerinde her kategoride hizmet veriyor
Forma-1-copy-5 Yol Yardım

Servis Ağı

Arayın servislerimiz konumunuza gelsin.

İstanbul Oto Cekici Kurtarma

İstanbul Oto Cekici Kurtarma     İstanbul Oto Cekici Kurtarma Yol yardım ara olarak tüm İstanbul’un başını çektiği büyükşehirlerimizde yol yardım hizmeti sırasıyla Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Konya ve Antalya gibi kış ve yaz dönemlerinde trafiğin yoğun olarak yaşandığı illerin arasında İstanbul yer almaktadır. Araç artışlarında başı çektiğinde bilinmektedir. Acil çağrı Yol yardimi, acil yol …
Continue reading İstanbul Oto Cekici Kurtarma

Yenimahalle Oto Cekici

Yenimahalle Oto Cekiciİçindekiler1 Yenimahalle Oto Cekici1.1 Yenimahalle Araç Yol Yardım1.2 Yenimahalle Oto Cekici1.3 Yenimahalle Oto Kurtarma 1.4 Yenimahalle Oto Lastik1.5 Yenimahalle Lastik Tamiri1.6 Yenimahalle Lastik Değişimi1.7 Yenimahalle Oto Anahtar ve Çilingir1.8 Yenimahalle Rent A Car Araç Kiralama1.9 Yenimahalle Kiralık Araç Fiyatları1.9.1 Yenimahalle Çekici Kurtarma1.9.2 Yenimahalle Oto Çekici1.9.3 Yenimahalle Oto Transfer1.9.4 Yenimahalle Oto Transfer Hemen Arayın1.9.5 Yenimahalle …
Continue reading Yenimahalle Oto Cekici

Yenicaga Oto Cekici kurtarma

Yenicaga Oto Cekici kurtarmaİçindekiler1 Yenicaga Oto Cekici kurtarma1.1 Yenicaga Araç Yol Yardım1.2 Yenicaga Oto Kurtarıcı1.3 Yenicaga Oto Kurtarma 1.4 Yenicaga Oto Lastik1.5 Yenicaga Lastik Tamiri1.6 Bitlis Lastik Değişimi1.7 Yenicaga Oto Anahtar ve Çilingir1.8 Yenicaga Oto Anahtar Nasıl Çalışır?1.9 Yenicaga Rent A Car Araç Kiralama1.10 Yenicaga Kiralık Araç Fiyatları1.11 Yenicaga Oto Çekici1.12 Yenicaga Oto Cekici kurtarma1.13 Yenicaga …
Continue reading Yenicaga Oto Cekici kurtarma

İstanbul oto Lastik tamir

İstanbul oto Lastik tamirİçindekiler1 İstanbul oto Lastik tamir1.1 Nobetci Lastik Tamiri1.2 Acil Lastik Değişimi1.3 Ucuz Lastik Fiyatları1.4 En Ucuz Lastik Fiyatları?1.5 Oto Lastik Satış, Kargo, Montaj ve Ödeme Seçenekleri1.5.0.0.0.1 Adalar Oto Lastik1.5.0.0.0.2 Adalar Oto Lastikci Burgazada, Maden, Nizam, Heybeliada, Kinaliada bolgelerinde en ekonomik ve en hizli en yakin hizmeti vermektedir.1.5.0.0.0.3  1.5.0.0.0.4 Arnavutkoy oto Lastik1.5.0.0.0.5 Arnavutkoy …
Continue reading İstanbul oto Lastik tamir

Zonguldak Oto Cekici Kurtarma

Zonguldak Oto Cekici Kurtarmaİçindekiler1 Zonguldak Oto Cekici Kurtarma1.0.1 Zonguldak Araç Yol Yardım1.0.1.1 Zonguldak Oto Cekici Kurtarıcı?1.0.1.1.1 Zonguldak Oto Kurtarma 1.1 Zonguldak Oto Lastik1.1.1 Zonguldak Lastik Tamiri1.1.1.1 Zonguldak Lastik Değişimi1.1.1.1.1 Zonguldak Oto Anahtar ve Çilingir1.2 Zonguldak Rent A Car Araç Kiralama1.2.1 Zonguldak Kiralık Araç Fiyatları1.2.1.1 Zonguldak Oto Çekiciler1.2.1.1.1 Zonguldak Oto Çekici1.3 Zonguldak Oto Transfer1.3.1 Zonguldak Oto Transfer …
Continue reading Zonguldak Oto Cekici Kurtarma

Yozgat Çekici Kurtarma

  Yozgat Çekici Kurtarmaİçindekiler1 Yozgat Çekici Kurtarma1.1 Yozgat Yol Yardım1.1.1 Yozgat Oto Kurtarma 1.1.1.1 Yozgat Lastik Tamiri1.1.1.2 Yozgat Oto Anahtar ve Çilingir1.1.1.2.1 Yozgat Kiralık Araç Fiyatları1.1.1.2.1.1 Yozgat Oto Çekici1.1.1.2.2 Yozgat Oto Transfer Hemen Arayın1.1.1.2.3 Yozgat Oto Elektrik ve Tamir Bakımı1.1.1.2.3.1 Yolda Yardım Nasıl Çalışır?   Yozgat Çekici kurtarma Yol yardım ara olarak tüm Yozgat’ın başını çektiği …
Continue reading Yozgat Çekici Kurtarma

Yalova Oto Çekici Kurtarma

Yalova Oto Çekici Kurtarmaİçindekiler1 Yalova Oto Çekici Kurtarma1.0.1 Yalova Araç Yol Yardım1.1 Yalova Oto Kurtarıcı1.1.0.1 Yalova Oto Kurtarma1.1.1 Yalova Oto Lastik1.1.1.1 Yalova Lastik Tamiri1.1.1.2 Yalova Lastik Değişimi1.2 Yalova Oto Anahtar ve Çilingir1.3 Yalova Rent A Car Araç Kiralama1.3.1 Yalova Kiralık Araç Fiyatları1.3.1.1 Yalova Oto Çekiciler1.3.1.2 Yalova Oto Çekici1.3.2 Yalova Oto Transfer Hemen Arayın1.3.3 Yalova Oto …
Continue reading Yalova Oto Çekici Kurtarma

Van Oto Çekici Kurtarma

Van Oto Çekici Kurtarmaİçindekiler1 Van Oto Çekici Kurtarma1.1 Van Araç Yol Yardım1.2 Van Oto Kurtarıcı1.3 Van Oto Kurtarma 1.4 Van Oto Lastik1.5 Van Lastik Tamiri1.6 Van Lastik Değişimi1.7 Van Oto Anahtar ve Çilingir1.8 Van Rent A Car Araç Kiralama1.9 Van Kiralık Araç Fiyatları1.10 Van Oto Çekiciler1.11 Van Oto Çekici1.12 Van Oto Transfer1.13 Van Oto Transfer Hemen …
Continue reading Van Oto Çekici Kurtarma

Uşak Oto Çekici Kurtarma

Uşak Oto Çekici Kurtarmaİçindekiler1 Uşak Oto Çekici Kurtarma1.1 Uşak Araç Yol Yardım1.2 Uşak Oto Kurtarıcı1.3 Uşak Oto Kurtarma 1.4 Uşak Oto Lastik1.5 Uşak Lastik Tamiri1.6 Uşak Lastik Değişimi1.7 Uşak Oto Anahtar ve Çilingir1.8 Uşak Rent A Car Araç Kiralama1.9 Uşak Kiralık Araç Fiyatları1.10 Uşak Oto Çekiciler1.11 Uşak Oto Çekici1.12 Uşak Oto Transfer1.13 Uşak Oto Transfer Hemen …
Continue reading Uşak Oto Çekici Kurtarma

Tunceli Oto Çekici Kurtarma Yol Yardim

Tunceli Oto Çekici Kurtarma Yol Yardimİçindekiler1 Tunceli Oto Çekici Kurtarma Yol Yardim1.1 Tunceli Araç Yol Yardım1.2 Tunceli Oto Kurtarıcı1.3 Tunceli Oto Kurtarma 1.4 Tunceli Oto Lastik1.5 Tunceli Lastik Tamiri1.6 Tunceli Lastik Değişimi1.7 Tunceli Oto Anahtar ve Çilingir1.8 Tunceli Rent A Car Araç Kiralama1.9 Tunceli Kiralık Araç Fiyatları1.10 Tunceli Oto Çekiciler1.11 Tunceli Oto Çekici1.12 Tunceli Oto Transfer1.13 …
Continue reading Tunceli Oto Çekici Kurtarma Yol Yardim